Mobilya

Depolama Fikirleri

Bu yazımızın konusu ne yaparsa yapsın evdeki fazla eşyalardan kurtulamayan, atmaya ya da vermeye kıyamayan, o kalabalıktan bir anlamda hoşlananlar için birbirinden şık dekoratif fikirler. Çünkü her ne kadar huzurlu ve yalın bir ev için fazlalıklardan kurtulmak şart olsa da bazen çok eşyanızın olması demek bu eşyaların bir kısmının fazlalık olması demek olmuyor. Ve bazılarımız pek tabii ki hiçbir şeyi atmaya kıyamıyoruz ve üstelik yeni şeyler almak da hayatımızı renklendiriyor. Peki bu huylarınızdan vazgeçemiyorsanız dağınık görünen ve kalabalık bir dekorasyona mahkum musunuz? Elbette hayır. Sadece depolama alanları meselesine biraz daha özen göstermeniz ve akıllıca fikirlerle evinizi daha düzenli, konforlu ve yalın bir görünüme kavuşturmak için çaba harcamanız gerekiyor. Ayrıca bu fikirler eminiz ki küçük evlere sahip olanların da çok işine yarayacak çünkü küçük evlerde çok eşyanız olmasa bile depolama ve saklama sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

ALANLARI VERİMLİ KULLANIN

Elbette fazla eşyalarınız için ekstra depolama alanına en çok ihtiyaç duyulan yaşam alanları mutfak ve yatak odaları oluyor. Bu yazımızda da yatak odaları için harika fikirler ağırlıklı olsa da evin tüm odaları için ilham verici saklama çözümleri ile karşılaşacaksınız. İşte çok eşyası olanlar için birbirinden orijinal, şık ve fonksiyonel depolama alanı fikri!

Yatağınızın altını da ihmal etmeyin! Çekmeceli karyolalar her zaman işinizi kolaylaştırır.

TÜM ALANLAR ÇOK DEĞERLİDİR

Yatak odanız küçükse giysi dolabınızı başka bir odaya alıp yalnızca gündelik kıyafetleriniz için dar ve küçük raflar kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir