Design trends

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası konforu ve stili bir araya getirdiğimiz özel alanlardan biri. Yatak odası dekorasyonunu yaparken duvar rengi, yatak odası tekstillerinin yumuşaklığı, gardıropların işlevselliği gibi pek çok unsuru dikkate almak gerekiyor.

Hayat Kurtaran Detaylar

Küçük yatak odalarında yerden kazanç sağlamak için az sayıda mobilya ve fonksiyonel ürünler tercih edilmeli. Ergonomik açıdan rahat kullanabileceğin stile uygun ürünleri kombinleyerek yatak odanda uyumu yakalayabilirsin. Şifonyer seçiminde çekmece sayısını bol tutarak hem alandan kazanır, hem de dağınık görünümden kurtulabilirsin. Ayrıca komodinler de küçük odaların kurtarıcı parçalarından.

Küçük bir yatak odan var ve yatağının konumu ışığı engeller diye düşünüyorsan; metal karyola tercih edebilirsin. Bu sayede gelen ışık yatağın boşluklarından odana süzülecek ve daha ferah bir ortam yaratacaksın. Tercihini açık renk ahşap bir karyoladan yana kullanarak da aynı ferahlığı yakalayabilirsin.

Daha Rahat Uyku

Daha rahat bir uyku için karyolanın bakış yönünü doğrudan pencereyi görecek şekilde yerleştirmemelisin. Bunun yerine karyolanın bakış yönünün olduğu yöne, odanın ölçülerine uygun bir tablo veya dekoratif bir ürün tercih edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir