2017 yılında girişimci bir işletme olan URS GRUP bünyesinde kurulan URS İnşaat, çok kısa zamanda kurumsal bir yapının temellerini atmıştır.

Yapı Market Sektöründe hizmet veren URS İnşaat, mağaza ve depolama alanları ile, kapsamlı lojistik filosuyla doğru ve hızlı teslimat ilkesiyle hizmet vererek sektörün lider firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. URS İnşaat ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek hırdavat ürünlerinden hapı kimyasalları ve izolasyon ürünlerine, kaba inşaat malzemesinden, restorasyon ürünlerine lider firmaların genel ürün tedarikini yaparak sizlere en doğru çözümleri sunmaktadır.

URS İnşaat geniş ürün yelpazesini geniş servis ağı sayesinde teslimatlarını daha hızlı yapmaktadır. Kalite ve ürün çeşitliliği olarak sektöründe kendini ispat etmiş yerli ve yabancı firmaların bayisi ve satıcısı olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Lojistik filosuyla ve deneyimli personeli ile doğru ve hızlı teslimat, sürekli gelişim ile müşterilerimizin memnuniyeti, en iyi hizmet kalitesi en önemli ilkelerimiz olmuştur.  URS İnşaat olarak ülkemize en büyük katkıyı birlikte çalışarak sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz, bir taraftan geçmiş başarılarımızla gurur duyuyor, diğer taraftan geleceğe umutla bakıyoruz.

Yıllar süren güven ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

URS GRUP AİLESİ