Evini seven insanlar için kalite pahalı olmak zorunda değildir sloganıyla yola çıktık. Sizi önemseyen hizmet anlayışımız sizi özel hissettirecek.

Kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan şirketimiz her geçen gün büyüyerek hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir. Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren URSFurniture kalite ve farklılığıyla da aranan bi marka olma yolunda ilerlemektedir. URSFurniture , çağdaş işletme anlayışını müşteri memnuniyetiyle birleştirdi. Her biri farklı bir anlayışın ve yüksek estetik yaklaşımının eseri olan URSFurniture ürünlerinin her ayrıntısında birinci sınıf malzeme ve itinalı bir işçilik vardır.

Kalite Detaylarında Gizli

URSFurniture modern ve Klasik ve Avangart, Modern Koltuk Takımları ,Masa ve Dinlenmeler ile zamana ve mekana uygun seçenekleriyle farklı beğenilerin hizmetinde her geçen gün çeşitlenerek müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla büyümektedir . URSFurniture, yüksek kalitede üretim yapmayı, yeni iş istihdamları oluşturmayı ve kaliteli yaşam beklentilerine uygun tasarımlar yapmayı, ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamayı da kalite politikası olarak benimsemiştir. Detayların bütünün ayrılmaz bir parçası olarak görüldüğü URSFurniture standartlarında buluşmak dileği ile.

NEDEN BİZ?
URS FURNITURE’da sürekli güncellenen zengin ürün koleksiyonu içinde her zevke uygun birçok seçenek yer almaktadır. Müşterinin değişen beğeni zevkine göre sürekli yenilenen ve güncellenen zengin bir koleksiyon sunan URS FURNITURE, hayal ettiğiniz tasarımlara, bütçenize en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan tek adrestir.

Kalitede uygun fiyat prensibi ile hizmet veren URS FURNITURE, kaliteli tasarımları bütçenizi sarsmadan size sunmaktadır. Keyifli bir alışveriş için bilgisayarınızın başına geçip, birçok ürün seçeneği arasında gezerek, fiyat ve model karşılaştırması yaparak beğendiğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.